A Sellő és a Katona
Köztes történet
Köztes történet
A hajó rakományát pakolták ki. Miközben, az egyik katona szétnézet, nem leselkednek kalózók, vagy más veszély, az árura. Ekkor megpillantotta, az egyik korallon üldögélő, megigézően gyönyörű sellőt. Aki, a haját igazgatta. Elmondta neki a katona, azt. Milyen furcsa napja van, ma csak gyönyörű nőkkel találkozik. De nem árul el, a másik indián nőről olyat, ami titok. A sellő elmondta, ő is tud titkokat. Mire a katona megkérdezte, milyen titkokat? Kincsekről, felelte a sellő, és elővette a Város Titkos Térképét, és meg mutatta a katonának. A katona így folytatta:
- Mi is kincseket kutatunk.
- De ez, nem olyan kincs.
- Azt, majd mi eldöntjük, milyen kincs!
A dzsinnek, feloldották ugyan a szirénekről az átkot. De mielőtt, megtették, hogy a félig madár félig ember, formából, vissza változtatták volna őket, gyönyörű szirénné.
A dzsinnek elgondolkoztak, és mivel, több ezeréves lelkük volt. Ennek köszönhetően. A hosszú idő alatt, nagy tapasztalatra és nagy történelmi tudásra, tettek szert. Ezáltal, a dzsinnek, ismerték a legendákat is. A legendák történeteinek, azt a részét is. Minek is köszönhették, a szirének, szörny alakjukat. Déméter büntetése volt ez. Azért, amiért, leánya elrablását, nem akadályozták. Azt a tudták a dzsinnek, hogy a szirének a sellőkre hasonlítottak. Továbbá azt is, hogy a sellők titkokat tudnak. De az ókori szirénekre, az volt a jellemző, bölcsek voltak és vonzóak. Esetleg, ha majd egyszer, valamelyik az arábiai uralkodókhoz kerül, a lámpás.
Következésképpen, a dzsinnek, azt ígértették meg a szirénekkel. Az átok, feloldásáért cserébe: „Álljanak a sötét oldalra, és ő parancsaik által, segítsenek nekik, a nők elrablásában. Hisz, úgyis haragszanak Déméterre. Viszont, ne csak az egyenes-ágú leszármazottaira haragudjanak. Hanem innentől kezdve, akiket a dzsinnek megjelölnek, a háremhölgy névvel ellátva. Rabolják el nekik, a szirének. Sőt, még azt is meg ígértették, a szirénekkel. Segítsenek abban is, mivelhogy, most már, úgyis a sötét oldalhoz tartoznak. A sellők pedig, a fényesség oldalán állnak. Ezért, úgyis a szirének ellenségei lesznek, ettől a naptól kezdődően. Énekük, csábos hívogató hangjával, vezessék a sziklaszirt-nek a hajókat és törjék rommá. Ámde, a harmadik ígéret pontosan, így szólt. Azért, hogy a sellők ne tudják elmesélni a titkokat. Ebben, akadozzák meg őket a szirének. Főként arra figyeljenek, hogy a Város Titkos Történetét el ne tudják mesélni. Amennyiben, a sellők ezt mégis megtették. Eredjenek a titok tudója nyomába, és bármi áron, akadályozzák meg a titok elterjedését.”
A nagy teológusok azt fejtegetik. A láthatatlan Titkos Várost, vajon milyen módon lehetne, láthatóvá tenni. Felfedni, kiásni, vagy megtalálni. A régészek mindig is büszkén vállalták, ők kutatók. Még akkor is, ha mások, örültnek tartanak egy olyan embert. Aki, egy holtest mellet van inkább egész nap, mint egy valóságban élő személlyel.
Egy indián nő visszaérkezett a faluba. Ezután, az öreg indiánok észrevették, hogy egy drágakő van a kezében. Miközben ő ott ül, és nézegeti. Ekkor magukhoz hívatták, és megkérdezték tőle. Kitől kapta ez a drágakövet, (általában rózsaszín gyémánt). Az indián nő elmondta, látta, ahogy egy hajó futott be a partra, és egy katonáról kapta, aki a hajóval érkezett.
Az öreg indiánok, miután az indián nő távozott, leületek beszélgetni. Hosszasan tárgyaltak, és miközben megbeszélték. Rájöttek, nem jó ez így. Túl sok, ez a változás, és a háború is csak rosszat tesz. A régi időkben, amikor még, nem voltak itt a katonák. A föld tiszta volt, és a vizek és a levegő is tisztább volt. Ezután, éjszaka tüzet raktak, és egy régi szertartás közepette. Megidézték, a vérfarkas szellemét. Aki, ismét, életre kelt.
Eme, a régi hagyomány szerint. A szertartás közben, miközben az indián, megidézi a vérfarkast. Elmondhatja azt, milyen célt szolgáljon. Mindeközben, testet öltött a lény.
Réges-régen is voltak vérfarkasok, még az ősidőkben. Az ük ük üknagyapójuktól származnak, azok az indián tekercsek. Amelyekben írnak róluk, és azok is, amelyekkel megidézhetők. Nem tudni, ezeket a tekercseket az indiánok írták, vagy a vérfarkasoktól szerezték, a régiek. De a vérfarkasok, egyszer csak eltűntek, a tekercsek pedig itt maradtak. Egészen mostanáig...
Köztes történet
Egyes kutatók csoportja, elkezdte kutatni, a Titkos Várost. De most, nem is ez a lényeg.
Hanem, miközben kérdezősködtek, és érdeklődtek. Elmesélte, egy jósnőnek tűnő, idős nő. Hát azt ugyan nem tudja, hol található, a Titkos Város Története. De, tud egy helyet, ahol mindig különös dolgok történnek. Ha ott keresnek, biztos találnak is. Talán még, ezzel, a történettel kapcsolatban is. Furcsa, ám bár, számukra érdekes dolgokat. A kutatók, ezt is tették. Elmentek erre a furcsa helyre, és itt, egy ásatást nyitottak. Miközben keresgélnek, áskálódtak. Egyszer csak, találtak, egy nagyon furcsa csontvázat. Aminek, szemfogai, mint a farkasnak, hatalmasak voltak. De ez, nem egy farkas, hanem egy, ember volt valaha. A nyakába akasztva, és egy aranylánc, és rajta, egy medál. Amelynek, a foglalatában, egy ismeretlen eredetű, Hold alakú, kő volt. Csakhogy, ez úgy világított, mint maga a Hold.
- A pitypangba
Kiáltott fel, a kutató férfi. A régésznő, egyszer csak, megfogta azért, hogy felemelje a nyakláncot.
De ezután, egy nagyon különös dolog történt. Akkor, amikor, újra eljött a telihold. A karja elkezdett szőrösödni, és átalakult egy vérfarkassá. Egész éjszaka vonyított, mint a farkasok, és csak a háborún járt az esze. Átkozta magában azt, hogy miért nem tiszta a föld. Ennek ellenére, hajnalban, visszaalakult. Elmentek újra a jósnőhöz. A régésznő, elmesélte, hogy nagy a baj.
A jósnő azt mondta neki:
- Van egy alkimista, aki pap. Habár, ő, messze lakik. Viszont, biztosan tud segíteni.
Elmentek az alkimistához. Aki, hosszasan elbeszélgetett a történész nővel. Ezt követően. Adott neki egy fiolát. Amin, egy vérfarkas képe volt. Miután a kutatónő, ezt az elixírt, megitta. Többé, már nem alakult át.
Térkép Verzió 1. leírása:
A Titkos Város Története az, amit a Világ térképre kihelyezve, történetet ír le. ( Jobban mondva a bibliai oldali térképre)
A Titkos Város Története szerint. A városban (Dubai-ban) megtalálható, (illetve, a szerző által alkotott térképészeti alkotásban szerepel, nem minden épület épült meg, de nincs kizárva az, később megépülnek) épületek, mint egy éppen felnyitott sakk táblában heverő sakk figurák. Arra várnak, hogy elhelyezzék őket. De, a Titkos Város Történetében, nem a városban, hanem a bibliai oldali világ térképen helyezzük el őket. Úgy, mindegyik épületmás, az eredeti épület helyére kerül. Kivéve, ha nem egy épülethez tartozik, az épületmás. Hanem egy személyhez. Ebben az esetben a személy titulusa szerinti helyére (Láthatod ezt: Pápa, Olaszország, avagy Vatikán, kell elhelyezni.). Azt, hogy miért nem, az eredeti épülethez tartozik az épületmás, ennek több oka lehet. Az egyik, a szerző és vagy Wingless (attól függően melyik szakirodalomról beszélünk). Direkt, így akarta írni a történetet, azért, hogy védjen valakit. A francia Eiffel torony és épületmása különbségét tekintve, pedig, hogy el rejtsen valakiket. De lehet azért is. Mert remélte (példának okáért: a IX. az üzenet-ben, a Wingless fejezetben, Franciaországban egy kávézóban, beszél Wingless egy emírrel), és így utal rá, a város (Dubai) kapcsán. Nem történik meg, a pergamenbe felírás, úgy, mint egy ellenség.
Csakhogy, ha jobban megnézed, a Titkos Város Térképének az 1. térkép verzióját. Láthatod, a szerző és vagy Wingless, két dolgot nem határozott meg konkrétan, a térképen. Az egyik, a Vatikán. A másik pedig, a Hősök terén lévő épületmáson elhelyezkedő Gábriel arkangyal helyét elfoglaló, hippogriff (ide kapcsolódik a Wingless Style szakirodalom leírása szerint: A hippogriff és a perzsa lovas, és jelentéseik). Esetleg, Gábriel az, aki átalakul, és láthatatlan alakban, megüli a hippogriffet.
Tehát, a szerző és vagy Wingless, nem akarta garantálni. Sem a római vallási háború „felírását”, sem, most mondjuk így, a dzsihád győzelmét. Azokat sem, akik esetleg elfoglalhatják az országot, birodalmat, vagy számos hős katonával végezhetnek.
Így, meghagyva magának és másoknak (itt láthatod: demokrácia, uralkodók döntése) azt a lehetőséget. Most ismét nevezzük így, az afganisztáni háború és vagy a Twin Tower megbosszulása. Netalántán, vallási háború lesz a későbbiek folyamán, és vagy így szerepel majd, a történelemkönyvekben.
Jobban megnézve a Város Titkos Történetét. Azt a (térkép verzió 1.-ben olvasható) részét. Ahol sétálsz, és a végezetül elérsz a fáraó fejdíszéhez, és eszedbe jut, Kleopátra és Julius Caesar története. Ekkor, felcsillan benned a remény. Itt valahogy, ugyanaz a kérdés merül fel, mint az utad közben. Mi is történik majd, és kivel fog történi.
Titkos Város Története Térkép Verzió 1. Története
A király sétál a vízen (HÍDON) és elmegy a templomba.
De pontosan úgy van, a Pápához megy, és Ferenc pápa, argentin.
Mégis, a német híd végén, tényleg található egy templom, és ezért is. A Titkos Város Történetében, az eredeti német hídnak az épületmása, mellett, sétál a Halál, egy kaszával a kezében. Ide kattintva olvashatsz erről: A Titkos Város Története a német híd végén a templom és a Napkeleti bölcsek
Ferenc pápa argentin, és így. Egy argentínában fellelhető és minisztériumokkal övezet, rejtélyes hely, lett a templom helyére helyezve. Hiszen, a Titkos Város Története, nyilván, titkokat rejt, és titkokkal övezet.
(Érdekességek: A pápákat megnézvén, láthatod XVI. Benedek életét, aki német. A Bencés rend kapcsán, pedig, találsz egy Szent Benedeket, Nursiai Szent Benedek. Láthatod még, a Wingless Style virágok kapcsán: a Németek Bencések és virágok)
A Francia Eiffel torony, ellenben, nem egy híd. Mindazonáltal, itt, a Titkos Város Történetében az épületmás, már, egy híd. Aminek a kapuzata és pilonjai, az Eiffel tornyot mintázzák.
A Titkos Város Története térkép 1. verziója (épületmásokat) tartalmazza: A négy keresztes országot, Németország, Franciaország, Anglia, és Olaszország. Ámde, Olaszország esetében, nem a király és vagy aktuális uralkodó. Hanem, a Pápa személye van megfogalmazva. Továbbá, Amerikai Egyesült Államok kapcsán, maga a háború okai, azaz a Twin Tower lerombolása. Magyarország kapcsán pedig, a Hősök tere. Ahol, nem csak a királyok, de a hős katonáknak állított emlék is megtalálható (lásd: hősök emlékköve).
Térkép Verzió 1. leírása:
A Város Titkos Története, az az, a történet. A Városban (Dubaiban, de a későbbiek folyamán, lehetséges az Arab Egyesült Emírségekben...) az épületek és vagy az épületegyüttesek, (tehát több épület, történet szerint egybe tartoznak.) amelyek, történetet mesélnek el, történetük van.
Ezek a történetek különböző félék lehetnek:
• Épületek és vagy épületegyüttesek szerinti történet.
• 3 dimenziós történet (Példa: A „Burj Khalifa” amely, a szakirodalomban, az érmékből épült napóra. Itt, azt szemltetem, mire, melyik történetre, mutat, az úgymond óra mutató.
• A város mesterséges szigeteinek, megalkotott térképe. Eme történet, a perzsa öbölben lévő Wingless ikon szimbólum-ától kezdődik, és a városban folytatódik. Majd, vissza kanyarodik, a perzsa öbölben, az utolsó, formához.
• A város éjszakai térképe, (úgymint, a Titkos Történet, lásd: Wingless Style UV-val írva) tehát éjszaka, felülnézetből, a város fények által írt történet.
Ebben, a szakirodalmi leírásban. A Város Titkos Történetének, azt a részét szeretném leírni, elmesélni. Amely, az épületek és épületegyüttesek, által megalkotott történet.
Jelenleg, virtuálisan sétálsz a városban, és így, olvasod, az épületek és mindemellett az épületegyüttesek általi, történetet. Következésképpen, láthatod, az egész történet tanulságát.
Minden egyes épület, szám-sorrendben következik, egymás után.
1. Elindulsz a hajótól.
2. Megállsz egy épületnél, ami, mintha érmékből épült volna. Ez idő közben, felkel keletről a nap. Ahogyan, az épület árnyéka, rád vetül, mint egy óramutató, ami pontosan kilencet mutat. Itt, az óra számlapja szerinti 12, a térképészeti északon, található.
3. Tovább indulsz, és egy zöld épület (kapcsolódik, a Wingless Style szabályokban, a zöld szín jelentéséhez) ami mellet, egy angyal (kapcsolódik, a Wigless Style sólyom ikon szimbólum jelentéséhez is) áll. Ekkor, eszedbe villan, a Twin Towers lerombolásának a története, és az áldozatok. Akik, biztosan felmentek az angyalok közé.. Miközben, az angyalt-szárnyát nézed, aminek a szárnyai, két talphoz is hasonlíthatna, és ekkor eszedbe jut. Az egyik arab etikett kapcsán, a talp mutogatás.
4. Az utadon tovább haladsz, és egyszer csak megtorpansz, egy épület előtt. Észreveszed azt, ahogy mintha, ép meg hajlana az épület. Ekkor tudatosul benned az. A IX. vallásháború, most már több, mint valószínű, lesz.
5. A következő épülethez érve, látod. Mintha két ember imádkozna. Az ujjaik összeérnek, és tart, egy órát, és ez, fekete és fehér színű. (Kapcsolódik, a Wingless Style szabályokban, a fekete és fehér színek jelentéséhez.) Elmondasz magadban egy imát. Ezt követően, arra gondolsz, nyilván, mind a két oldalon imádkoznak. Majd azon tűnődsz, milyen érdekes az. Az óra számlapján is, római számok vannak, mint ahogyan. Az előző (éppen hajló) épület is, kilencet kezdett leírni. (Kapcsolódik, a Wingless Style szabályok szerinti időmeghatározás, és római számok használata és jelentéseik.)
6. Most, négy épülethez érkezel, és mind a kettő, egy-egy pár. Ahogyan az előbb, az imádkozó kezeknél. Mintha, a két pár épületre pergamenek tekerednének. Biztos vagy benne, mind a két vallási oldalon, felírják majd, a pergamenekbe az eseményeket.
7. A következő épület, úgy néz ki, mint egy kard. Elszomorodsz, mert tudod azt, biztosan sok katona, megjárja vagy megjárta, a háborút. A háborúban pedig, sokan meg szoktak halni. (kapcsolódik a Wingless Style kard ikon szimbólum jelentéséhez)
8. Elgondolkozol, hogy ez ellen, mit lehetne tenni. Eközben odaérsz egy hídhoz. Ami, úgy néz ki, mint egy női fejdísz, amin, egy nyílhegy van ábrázolva (kapcsolódik az íjász történet). Átsétálsz a hídon.
9. Egy szoborhoz érkezel. Két lovat, de inkább két világos huszárt formáz meg. Egyik zöld, piedesztálra emelve (kapcsolódik a Wingless Style szakirodalom szerint a sakk figurák, továbbá a zöld szín jelentése). De a sakkban, a huszár tisztet jelöl, és ugyancsak, a tisztek irányítják a háborút. De ki tudná rávenni, jobb belátásra bírni, a tiszteket. Vagyis, milyen fortéllyal lehetne ezt elérni. (Kapcsolódik, a Wingless Style szakirodalomból, az ilyász ikon szimbólum, jelentéséhez és történetéhez. Itt, ő az, aki, női fortéllyal, ellopja a tiszt lovát.)
10. Majd végezetül, elérsz, ismét az öböl partjára, és itt megpillantasz egy épületet. Ami úgy néz ki, mint a fáraó fejdísze. Ekkor eszedbe jut, Kleopátra azon története. Ő az, aki, megegyezett a Julius Ceasar-ral. Most, a remény csillan fel benned. Mivel, volt már egyszer egyesség, és lehet lesz újra.